Voor het melden van een overlijden 0346 580 132

Snijders uitvaartzorg medewerkers

Voor onze medewerkers is alleen goed niet goed genoeg.
 

Voor ons schuilt in elke dag het verdriet over de dood, maar als we praten over het leven dat daarvoor was, zien we ook een mooie herinnering of glimlach.

Ons team van uitvaartleiders, verzorgers, coördinator en gastvrouw zijn ervaren en professionele mensen die inspireren en er zijn om u een zorg uit handen te nemen. We onderzoeken mogelijkheden, realiseren wensen maar houden ook aandacht voor uw budget.

In de voorbereiding van het afscheid en de uitvaart heeft u steeds een eigen uitvaartleider. Als u eerder kennis gemaakt heeft met een van medewerkers of een voorkeur heeft, proberen we dat te realiseren.

Thomas Macco
Directeur, 06 135 59 790
thomas@snijdersuitvaart.nl

Jacqueline van Haarlem
Uitvaartleidster, 06 127 13 327
jacqueline@snijdersuitvaart.nl

Hedwig Wantzing
Uitvaartleidster, 06 523 86 403
hedwig@snijdersuitvaart.nl

Carolien Harrems
Uitvaartleidster, 06 127 66 195
carolien@snijdersuitvaart.nl

Ron Bosman
Uitvaartleider, 06 226 83 722
ron@snijdersuitvaart.nl

Monique Kaldenbach
Uitvaartleidster, 06 836 01 891
monique@snijdersuitvaart.nl

Marijn Macco
Administratie, 0346 580 272
marijn@snijdersuitvaart.nl

Pieter van Haarlem
Chauffeur, 0346 580 272
info@snijdersuitvaart.nl

Anja Swanink
Gastvrouw, 0346 580 272
info@snijdersuitvaart.nl

Informatie over de uitvaart