Voor het melden van een overlijden 0346 580 132

Snijders uitvaartzorg medewerkers

Voor onze medewerkers is alleen goed niet goed genoeg.
 

Voor ons schuilt in elke dag het verdriet over de dood, maar als we praten over het leven dat daarvoor was, zien we ook een mooie herinnering of glimlach.

Ons team van uitvaartleiders, verzorgers, coördinator en gastvrouw zijn ervaren en professionele mensen die inspireren en er zijn om u een zorg uit handen te nemen. We onderzoeken mogelijkheden, realiseren wensen maar houden ook aandacht voor uw budget.

In de voorbereiding van het afscheid en de uitvaart heeft u steeds een eigen uitvaartleider. Als u eerder kennis gemaakt heeft met een van medewerkers of een voorkeur heeft, proberen we dat te realiseren.

Thomas Macco
Uitvaartleider
thomas@snijdersuitvaart.nl

Jacqueline van Haarlem
Uitvaartleidster
jacqueline@snijdersuitvaart.nl

Carolien Harrems
Uitvaartleidster
carolien@snijdersuitvaart.nl

Hedwig Wantzing
Uitvaartleidster
hedwig@snijdersuitvaart.nl

Ron Bosman
Uitvaartleider
ron@snijdersuitvaart.nl

Marijn Macco
Administratie, 0346 580 272
marijn@snijdersuitvaart.nl

Pieter van Haarlem
Rouwwagen chauffeur
info@snijdersuitvaart.nl

Anja Swanink
Gastvrouw, 0346 580 272
info@snijdersuitvaart.nl

Vogel Frans
0346 580 272
frans@snijdersuitvaart.nl

Informatie over de uitvaart