Voor het melden van een overlijden 0346 580 132

Snijders uitvaartzorg medewerkers

Voor onze medewerkers is alleen goed niet goed genoeg.
 

Ons team van uitvaartleiders, verzorgers, coördinator en gastvrouw zijn ervaren en professionele mensen die inspireren en er zijn om u een zorg uit handen te nemen. 

Als u eerder kennis gemaakt heeft met een van medewerkers of een voorkeur heeft, proberen we dat voor u te realiseren.
 

Thomas Macco
Uitvaartleider
thomas@snijdersuitvaart.nl

Jacqueline van Haarlem
Uitvaartleidster
jacqueline@snijdersuitvaart.nl

Carolien Harrems
Uitvaartleidster
carolien@snijdersuitvaart.nl

Hedwig Wantzing
Uitvaartleidster
hedwig@snijdersuitvaart.nl

Ron Bosman
Uitvaartleider
ron@snijdersuitvaart.nl

Marijn Macco
Administratie
marijn@snijdersuitvaart.nl

Pieter van Haarlem
Rouwwagen chauffeur
info@snijdersuitvaart.nl

Anja Swanink
Gastvrouw
info@snijdersuitvaart.nl

Informatie over de uitvaart